SUPERPLEX Keratino ir amino rugščių prisotintas kondicionierius turintis mėlyna ir violetinį pigmentą/ Keratin cool bonder conditioner

24,00 €

Sandėlyje: Yra

Prekės kodas: 25

Į krepšelį

Keratino aminorūgščių prisotintas kondicionierius turintis mėlyną ir violetinį pigmentą, kurie neutralizuoja nereikalingus šiltus atspalvius. Šis kondicionierius skirtas idealiai dažytų blond atspalviais, nušviesintų ir miliruotų, priežiūrai. Plaukai nuo pat šaknų iki galiukų atsistato jau po pirmo panaudojimo dėl keratino amino rūgščių, kurios giliai įsiskverbia į plaukus, atgaivina iš vidaus, suteikia plaukams stiprumo, žvilgesio ir atsparumo lūžinėjimui. Plaukai tampa lengvai iššukuojami, blizgūs, purūs, minkšti.

Naudojimas: Užtepti ant  drėgnų plaukų ir lengvais masažuojamais judesiais tolygiai paskirstykite. Palikti kelias minutes. Nuskalauti dideliu kiekiu vendens. Kondicionierius rekomenduojma tonavimui ir kasdieniniam naudojimui. 

· Keratino amino rūgštys – identiškos plaukų struktūrai, todėl lengvai įsiskverbia į vidų, efektingai juos veikdamos. Veikia disulfidinius junginius, atstato plaukų struktūrą, suteikia plaukams stiprumo, žvilgesio ir elastingumo;

· Poliamino Sugar Condensate kompleksas – cukrų mišinys, turintis didelio stiprumo kondicionuojantį, drėkinantį ir saugantų poveikį.