ORO DEL MAROCCO Argan and Linseed Oil Nourishing Mask/ Argano ir linų sėmenų maitinanti - stipriai atstatanti kaukė

28,80 €

Sandėlyje: Yra

Prekės kodas: 130020

Į krepšelį

Kaukė skirta visų tipų plaukams, labiausiai, pažeistiems, arba plaukams iki ir po cheminių procedūrų, nedelsiant atstato vidinius plaukų sluoksnius, užlygina vidinius pluoštus. Kai kaukė naudojama intensyviai plaukai tampa storesni, labiau žvilgantys, lengviau sušukuojami.

BE PARABENŲ

BE GLIKOLIŲ

Dedmatologiškai testuotas

Po šampūno „maitinantis šampūnas su Argano ir Linų sėmenų aliejais“ iš linijos OLIOSETA ORO DEL MAROCCO panaudojimo, užtepkite kaukę ant drėgnų plaukų ir iššukuokite . Palikite 3-5 min, po to išskalaukite dideliu kiekiu vandens.

Profesionalus naudojimas: Labai pažeistų plaukų atstatymui, į kaukę „Maitinanti kaukė su Argano ir Linų sėmenų aliejais“ įlašinkite 5 ml. aliejaus“ Aliejus plaukų priežiūrai su Argano ir Linų sėmenų aliejais“ iš linijos OLIOSETA ORO DEL MAROCCO . Ant išrinktų pažeistų sruogų, šepetėlio pagalba paskirstykite masę nuo šaknų iki plaukų galiukų. Palikit 10 min . po to išskalaukite dideliu kiekiu vandens.

Organinis sertifikuotas Argano aliejus: suteikia plaukams jėgų, apsaugą ir žvilgesį. Vitaminu E, Omega 6 ir fitosteroliais turtingas aliejus giliai maitina ir stiprina plonus plaukus, jie tampa tankesni ir elastingesni, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio, drėgmės ir agresyvių išorinių faktorių

Organinis sertifikuotas Linu Sėmenų aliejus: praturtintas mineralais, vitaminais E ir F sustiprina apsauginį procedūros poveikį , apvilkdamas plaukus plonyte nematoma plėvele, užlygina ir minkština plauko kutikulą. Plaukų struktūra tampa kompaktiška, šilkinė, neapsakomai žvilganti. Apsaugo nuo drėgmės ir temperatūros pokyčių.