ODM Spalva išryškinantis plaukų aliejus/Color sublimating oil

30,00 €

Sandėlyje: Yra

Prekės kodas: 130031GC

Į krepšelį

Svarbus ritualas dažytiems plaukams. Unikalus it parašas aromatas ir sudėtyje esantys trys natūralūs aliejai išryškina plaukus ir suteikia jiems spindesio.

Universalus aliejus gali būti naudojamas prieš ir po formavimo »Maitina plaukus ir suteikia jiems svarbiausias medžiagas »Puoselėja, apsaugo ir suteikia spindesio » Suteikia mikštumo, tvirtumo ir glotnumo plauko pluoštui »Padeda apsaugoti plauką nuo išorinių neigiamų veiksnių »Skleidžia rytietišką gėlių aromatą »Apsaugo plauko paviršinį sluoksnį nuo pažeidimų »Ramina, glotnina, neleidžia plaukams veltis » Suteikia plaukams lengvumo jausmą »Apsaugo nuo karščio džiovinant plaukus arba formuojant

Sudėtyje nėra alkoholio.

Dermatologiškai testuotas

Į delną įlašinkite 2-3 dozes aliejaus ir  tolygiai paskirstykite ant švarių ,drėgnų plaukų  per plaukų ilgį, nuo vidurio link plaukų galiukų. Aliejus žymiai pagreitina džiovinimo laiką, apsaugo nuo karščio.

Aliejų galima naudoti ir ant sausų plaukų, į delną įlašinkite 1 dozę  aliejaus ir tolygiai paskirstykite per plaukų ilgį, nuo vidurio link plaukų galiukų.

Kaktusų aliejus;

bolivinė balanda; 

linų semenų aliejus;

argano aliejus.