ODM Japoninės kamelijos atstatantis šampūnas/Hydrobalancing shampoo

38,00 €

Sandėlyje: Yra

Prekės kodas: 130001GR

Į krepšelį

Tai šampūnas paženklintas įsimintinu ir unikaliu, personalizuotu aromatu, įkvėptu ramunėlių žiedų, kuris paverčia plaukų plovimą nepakartojama terapija.

Šampūnas subalansuoja drėgmę ir ramina jautrią odą. Itin švelni plovimo sistema neleidžia plaukams greitai riebaluotis.

Pasitelkiant japoninę kameliją, organišką argano ir linų sėmenų aliejų, šis šampūnas, putodamas, švelniai valo skalpo odą ir plaukus.

Lengvais masažuojančiais judesiais, nedidelį kiekį šampūno,  paskirstykite ant drėgnų  plaukų, palaikykite keletą minučių, nuskalaukite dideliu kiekiu vandens. Reikalui esant procedūrą pakartokite.

Profesionalus naudojimas: Užpilkite šampūno ant drėgnos galvos odos ir atlikite švelnų masažą. Palikite 5 minutėms. Masažuojamais judesiais paskirstykite šampūną per visą plaukų ilgį. Nuskalaukite dideliu kiekiu vandens.

Norint pasiekti geriausia efektą, naudoti kartu su kitais „ORO DEL MAROCCO  Camelia Japonica“ linijos produktais.

Vertingas plaukų priežiūros ritualas, padedantis išsaugoti plaukų grožį ir gerovę pasitelkiant tris natūralius aliejus.

Sertifikuotas organiškas argano aliejus giliai maitina plauką ir atstato jo pluoštą, apsaugant jį nuo išorinių dirgiklių.

Sertifikuotas organiškas linų sėmenų aliejus išlaiko plauko drėgmę ir suteikia jiems spindesio. 

Japoninės kamelijos aliejus, išspaustas iš sėklų, turinčių ypatingai daug oleino ir omega-9 rūgšties, suminkština plaukus ir paverčia juos spindinčiais. Aliejus padeda atstatyti plaukus ir neleidžia skilinėti plaukų galiukams.