ODM Japoninės kamelijos atstatantis kukė/ ODM CJ Hydrobalancing mask

32,00 €

Sandėlyje: Yra

Prekės kodas: 130020GR

Į krepšelį

Tai kaukė, paženklinta įsimintinu ir unikaliu, personalizuotu aromatu, įkvėptu ramunėlių žiedų, kuris paverčia plaukų plovimą nepakartojama terapija.

Japoninė kamelija, organiški argano ir linų sėmenų aliejai, bei kviečių mikroproteinai, praturtina plaukus savo teigiamomis savybėmis. Ši vertinga terapija plaukams atkuria plaukų stuktūrą nuo jų kutikulės iki žievės bei sukuria apsaugantį baltymų sluoksnį.

Kaukė subalansuoja drėgmę ir ramina, sinergiškai veikdama su trimis vertingais aliejais. Kviečių mikroproteinai greitai ir giliai įsiskverbia į plaukus, ilgai išlaikydami juos stiprius. Įsiskverbę į plaukus ir apgaubę juos baltymų sluoksniu, jie saugo plaukus nuo pažeidimų bei lūžinėjimo.

Po šampūno iš linijos OLIOSETA ORO DEL MAROCCO  Camelia Japan panaudojimo, užtepkite kaukę ant drėgnų plaukų ir iššukuokite . Palikite 3-10 min, po to išskalaukite dideliu kiekiu vandens.

Vertingas plaukų priežiūros ritualas, padedantis išsaugoti plaukų grožį ir gerovę pasitelkiant tris natūralius aliejus.

Sertifikuotas organiškas argano aliejus giliai maitina plauką ir atstato jo pluoštą, apsaugant jį nuo išorinių dirgiklių.

Sertifikuotas organiškas linų sėmenų aliejus išlaiko plauko drėgmę ir suteikia jiems spindesio. 

Japoninės kamelijos aliejus, išspaustas iš sėklų, turinčių ypatingai daug oleino ir omega-9 rūgšties, suminkština plaukus ir paverčia juos spindinčiais. Aliejus padeda atstatyti plaukus ir neleidžia skilinėti plaukų galiukams.