ODM Glotnumo ir spindesio suteikiantis aliejus/ Smooth & Shine oil

30,00 €

Sandėlyje: Yra

Prekės kodas: 130031GS

Į krepšelį

Tobula priemonė atgaivinti plaukus ir paversti juos spindinčiais. Kamelijų aliejus stiprina ir drėkina plaukus, glotnindamas viršutinį plauko sluoksnį ir neleisdamas jiems veltis. Priemonė suvaldo plaukus ir apsaugo juos nuo aukštos temperatūros, cheminių priemonių ir UV spindulių. Kamelijų aliejus padeda nuraminti galvos odą, argano aliejus ją maitina ir atstato, o linų sėmenų aliejus – drėkina, ir taip jūsų plaukai tampa spindintys.

Universalus aliejus gali būti naudojamas prieš ir po formavimo »Maitina plaukus ir suteikia jiems svarbiausias medžiagas »Puoselėja, apsaugo ir suteikia spindesio » Suteikia mikštumo, tvirtumo ir glotnumo plauko pluoštui »Padeda apsaugoti plauką nuo išorinių neigiamų veiksnių »Skleidžia rytietišką gėlių aromatą »Apsaugo plauko paviršinį sluoksnį nuo pažeidimų »Ramina, glotnina, neleidžia plaukams veltis » Suteikia plaukams lengvumo jausmą »Apsaugo nuo karščio džiovinant plaukus arba formuojant.

Sudėtyje nėra alkoholio.

Dermatologiškai testuotas

Į delną įlašinkite 2-3 dozes aliejaus ir  tolygiai paskirstykite ant švarių ,drėgnų plaukų  per plaukų ilgį, nuo vidurio link plaukų galiukų. Aliejus žymiai pagreitina džiovinimo laiką, apsaugo nuo karščio.

Aliejų galima naudoti ir ant sausų plaukų, į delną įlašinkite 1 dozę  aliejaus ir tolygiai paskirstykite per plaukų ilgį, nuo vidurio link plaukų galiukų.

Moringa baltymai;

Linų semenų aliejus;

Argano aliejus.