Mūsų kompanija atstovauja aukščiausio lygio kosmetikos produktus gaminančią italų kompaniją „Barex Italiana“.

Itališkas sėkmingo verslo receptas – stipri šeima, praktiška idėja, poetiškas prieskonis ir nuolatinis dėmesys smulkmenoms. Kompanijos “BAREX italiana” istorija prasidėjo 1967 metais, kai italas verslininkas Sergio Baiesi gimtojoje Bolonijoje įkūrė to paties pavadinimo įmonę. Tai buvo tikras itališkas šeimos verslas, kartu su juo kompanijoje dirbo visi šeimos nariai.

Kelerius metus prieš tai Sergio Baiesi buvo kompanijos “Chanel” komercijos atstovas Italijoje. Be to, jis turėjo savo parfumerijos parduotuvę. Tiems laikams prisiminti dabartiniame “BAREX italiana” biure Italijoje stovi speciali statinė, kurioje eksponuojami Chanel kvepalai. Dirbdama su Chanel parfumerijos produkcija “BAREX italiana” įgijo kosmetikos rinkoje didelį, neginčijamą pranašumą prieš kitas kompanijas ir ėmė greitai vystytis nauja kryptimi.

Kompanija “BAREX italiana” turi savo mokslinių tyrimų laboratoriją ir nuosavą kosmetikos produktų gamybos liniją, aprūpintą naujausiais technikos pasiekimais. Čia ne tik kuriami naujų formulių produktai, bet ir jiems kruopščiai atrenkami žaliavų tiekėjai. Laboratorijos darbuotojai neretai lygina savo darbą su virėjo: jei nori būti užtikrintas patiekalo skoniu, turi mokėti gaminti ne tik pagal geriausius receptus, bet ir žinoti, iš ko perki produktus bei griežtai kontroliuoti jų kokybę. Pagrindinis laboratorijos tikslas – tirti, surasti ir naudoti natūralius ekstraktus kuriant profesionalias plaukų priežiūros priemones, užtikrinti aukštą gaminių kokybę ir gauti efektyvius rezultatus.

Šiandien “BAREX italiana” produkcija parduodama 25-iose pasaulio šalyse ir yra itin populiari. Ši produkcija yra itališko tobulumo pavyzdys.

Karlo Baiesi, “Barex italiana” firmos įkūrėjo sūnaus ir generalinio direktoriaus manymu, kuriant jų produktus viskas turi būti “perfekto” – tobula: reikia parinkti pačius geriausius ingredientus, pačius geriausius instrumentus bei techniką ir surasti gražų pristatymo būdą – štai ir padaryta!

Kompanija „BAREX italiana“ – tai 100% itališka kosmetika plaukams, išsiskirianti nepamainoma kokybe, elegantišku dizainu, šiuolaikinių naujovių, amato tradicijų ir pačių gamintojų atradimų visuma.

Šiandien “Barex italiana” asortimente – 10 išbaigtų produkcijos linijų, kuriose daugiau nei du šimtai pavadinimų gaminių. Šių kosmetikos produktų deriniai sukuria platų priemonių pasirinkimo spektrą plaukų ir galvos odos problemoms spręsti, o svajonę apie gražius, sveikus plaukus paverčia realybe.